SkinMed Super HydroGel 30 g

Kód: 20047510
Neohodnoceno
Značka: CYMEDICA
135 Kč 111,57 Kč bez DPH
skladem ihned (3 ks)

Je určený pro ošetření a rychlejší hojení všech typů ran (pooperačních, kousných, bodných, sečných, tržných) a to jak povrchových, tak i velmi hlubokých ran. Dále při popáleninách, dekubitech, pohmožděninách, kožních vředech, podráždění kůže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SkinMed® Super HydroGel je určený pro ošetření a rychlejší hojení všech typů ran (pooperačních, kousných, bodných, sečných, tržných) a to jak povrchových, tak i velmi hlubokých ran. Dále při popáleninách, dekubitech, pohmožděninách, kožních vředech, podráždění kůže. Velmi vhodný k běžnému mechanickému ošetření drobných ran. Je indikován k ošetření meziprstních prostorů a záhybů kůže.

Aplikace je bezbolestná, neštípe a nedráždí. SkinMed Super HydroGel hydratuje ránu, snižuje mikrobiální zátěž ran, snižuje možnost vzniku sekundární infekce, vytváří vlhké prostředí a snižuje alkalické pH v ráně, čímž napomáhá organizmu rozvinout vlastní proces hojení. Uvolňuje nekrózy a devitalizovanou tkáň. Konzistence gelu je optimální pro aplikace ve všech polohách (nestéká), výborně přilne k místu rány či kožního defektu. Zajišťuje atraumatický převaz ran. Zkracuje dobu hojení.

Zvíře:
Pes, kočka, prase, skot, ovce, kůň, drůbež, koza, norek, fretka, králík, hlodavci ptáci exoti.

Návod na použití:
Očistěte ránu od mechanických nečistot včetně srsti, chlupů, peří apod. Důsledně vypláchněte ránu až ke spodině oplachovým roztokem SkinMed® Super. Následně aplikujte gel z originálního balení přímo na defekt, tak aby kopíroval jeho okraje v dostatečně silné vrstvě. Je-li nutno použít krytí, při každé výměně aplikujte dostatečné množství gelu přímo na defekt. Aplikujte 3-4x denně dokud se rána nezahojí. Gel je kompatibilní se všemi materiály pro krytí ran. V případě potřeby je možná kombinace s dalšími přípravky stanovenými veterinárním lékařem včetně injekční aplikace antibiotik, nesteroidních antiflogistik a dalších preparátů. Nepoužívat současně s lokálními ATB (antibiotiky) v kolagenových nosičích. Může dojít ke snížení lokálních účinků ATB.

Skladovat v rozmezí teplot 5°C - 30°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Rekonvalescence
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení