Specific CDD Food Allergy Management 7 kg

Kód: 22142616
Novinka
1 hodnocení
Značka: Specific
1 298 Kč –1 %
Specific CDD Food Allergy Management 7 kg
1 298 Kč –1 % 1 280 Kč 1 113,04 Kč bez DPH
skladem ihned (1 ks)

Potravní alergie nebo intolerance, gastrointestinální problémy (průjmy, zvracení, plynatost), malabsorpce a maldigesce, exokrinní pankreatická insuficience a urátová urolitáza (pouze CDD - omezené surovinové složení = vejce a rýže).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indikace: 
Potravní alergie nebo intolerance, která se obecně projevuje kožními nebo trávicími obtížemi. Exokrinní pankreatická insuficience (EPI). Nemoci trávicího traktu, jako je průjem, zvracení a plynatost. Malabsorpce/maldigesce. Urátová urolitiáza.

Doplňující informace:
SPECIFIC™ CDD Food Allergy Management je kompletní a vyvážená dieta pro dospělé psy, která obsahuje pouze velmi omezený počet surovin. Použití této diety je pro majitele pohodl­nější ve srovnání s přípravou domácí hypoalergenní diety. Aby se zabránilo vzniku nežádoucích reakcí na krmivo, je ne­zbytné podávání pouze hypoalergenní diety s absolutním vylou­čením ostatních potravin. Pro výživu pacientů s klinickými příznaky průjmu z tenkého stře­va je doporučeno rozdělit celkovou krmnou dávku na 3 – 5 porcí za den. Exokrinní pankreatická insuficience se projevuje sníženou se­krecí pankreatických trávicích enzymů. Dieta SPECIFIC™ CDD Food Allergy Management je snadno stravitelná a proto ideální pro pacienty s exokrinní pankreatickou insuficiencí. I přesto je doporučeno podávat krmivo spolu s preparáty pankreatických enzymů.

Kontraindikace: 
Mladá štěňata, březí a kojící feny.
Psi s prokázanou hypersenzitivitou na vejce/rýži.

Složení: 
Rýže, vejce, minerální látky, vepřový tuk, vitamíny a stopové prvky, prášková celulóza, psyllium, methionin, slunečnicový olej.
Antioxidanty: Aditiva schválená EC: BHA, BHT.
Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.

Denní krmná dávka:
Individuální denní krmná dávka je závislá na mnoha faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod.. Doporučuje se proto průběžně monitorovat kondici a tělesnou hmotnost psa a krmnou dávku upravit dle jeho individuálních nároků a potřeb.

Doplňkové parametry

Kategorie: Veterinární diety
Hmotnost: 8.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: