Specific F/C-IN-W Intensive Support 95g Konzerva

Kód: 22144150
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Specific
35 Kč 30,43 Kč bez DPH
skladem ihned (2 ks)
Obnova příjmu krmiva a rekonvalescence u psů a koček všech věkových kategorií. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indikace: 
• Obnova příjmu krmiva a rekonvalescence u psů a koček všech věkových kategorií:
• Kritická péče
• Po operacích
• Trauma
• Anorexie
• Kachexie
• Podvýživa
• Rakovina
• Popáleniny
• Sepse
• Krmení sondou
• Kočičí jaterní lipidóza

Vlastnosti a charakteristika krmiva: 
Vysoce stravitelné složky zajišťuji optimální příjem živin při sníženém trávení a jsou proto ideální pro období začátku příjmu krmiva a pro rekonvalescenci.
Vysoké hladiny energie, tuku, bílkovin a dalších nezbytných živin podporují obnovu příjmu krmiva a umožní příjem menšího množství krmiva, což je výhoda pro psy a kočky s vyššími nároky a / nebo sníženým příjmem potravy.
Obsahuje ß-1,3/1,6-glukany a zvýšené hladiny omega-3 mastných kyselin (EPA a DHA), zinku, selenu a argininu k podpoře imunitního systému. ß-1,3/1,6-glukany se mohou vázat na makrofágy a aktivují tak imunitní systém, čímž podporují imunitní odpověď a mění produkci cytokinů.
Vysoká hladina energie, vysoká koncentrace základních živin, vysoká stravitelnost a vynikající chutnost podporují zotavení z nemoci, jsou ideální po operaci, při poranění nebo v období slabosti.
Speciální měkká struktura umožňuje po smíchání s vodou vznik dostatečně tekutého krmení, které je vhodné také pro aplikaci pomocí injekční stříkačky nebo krmné sondy. Při použití menších průměrů stříkaček a sond je doporučeno smíchání s 1-2 díly vody.

Doplňující informace: 
SPECIFIC™ F/C-REC-W Recovery Plus Support má zvýšenou hladinu bílkovin pro podporu obnovy příjmu krmiva a vyrovnání proteinového katabolismu. Dieta také obsahuje vysoké množství důležitých aminokyselin nezbytných pro zotavení.
Glutamin je důležitým zdrojem energie pro enterocyty a podporuje zdravou střevní sliznici.
Esenciální aminokyseliny jsou důležité pro práci svalů a podporují dusíkovou rovnováhu. Arginin pozitivně stimuluje imunitní odpověď, dusíkovou rovnováhu a hojení ran.
SPECIFIC™ F/C-REC-W Recovery Plus Support má zvýšenou hladinu zinku pro podporu imunitní odpovědi, dusíkovou rovnováhu a lepší hojení ran.
L-karnitin byl přidán do diety pro zachování aktivní (tukuprosté) svalové hmoty, pro oxidaci mastných kyselin a zotavení koček s jaterní lipidózou.
Unikátně vysoká hladina omega-3 mastných kyselin (EPA a DHA) přispívá k řešení problému kachexie.
Optimální nutriční výživa zlepšuje také hojení ran u kritických pacientů. SPECIFIC™ F/C-REC-W Recovery Plus Support obsahuje beta-1, 3/1,6-glukany a zvýšené hladiny zinku a proteinů, které toto hojení ran výrazně urychlují.
SPECIFIC™ F/C-REC-W Recovery Plus Support se doporučuje použít zejména u anorektických pacientů a to tak, že doporučené denní dávky by mělo být dosaženo postupně v průběhu cca 3.dnů (den 1: 33%, 2. den: 67%; den 3: 100%).
Při použití SPECIFIC™ F/C-REC-W Recovery Plus je důležité, aby měla dieta pokojovou nebo tělesnou teplotu a byla rozdělena do více porcí během dne.
Použití SPECIFIC™ F/C-REC-W Recovery Plus před plánovanými operačními zákroky, především u podvyživených pacientů, zlepšuje celkový zdravotní stav a tím optimalizuje výsledek operace.
SPECIFIC™ F/C-REC-W Recovery Plus Support je navržen speciálně pro obnovu příjmu krmiva a rekonvalescenci, a to jak pro normální perorální příjem nebo také pro krmení sondou. Jakmile se stav pacienta zlepšuje, a ten je schopen sám přijímat potravu, je možné (v závislosti na celkovém zdravotním stavu pacienta) použít také tyto druhy SPECIFIC™ podporující zotavování: SPECIFIC™ CID/CIW Digestive Support, FPD/FPW Kitten, CPD-S, CPD-M/CPW Puppy, CΩD Omega Plus Support nebo CAD Active/Lunch.

Denní krmná dávka v gramech: 
Individuální denní krmná dávka je závislá na klinickém stavu psa nebo kočky a na mnoha dalších faktorech jako jsou např.: plemeno, vlivy prostředí, roční období, aktivita apod..
Doporučuje se proto průběžně monitorovat klinický stav a tělesnou hmotnost psa nebo kočky a krmnou dávku upravit dle jejich individuálních nároků a potřeb.

Kontraindikace: 
• Jaterní encefalopatie
• Pankreatitida
• Hyperlipidémie

Složení: 
Kuřecí maso, vepřové maso, ryby, vejce, bramborový škrob, rybí tuk, bramborový protein, slunečnicový olej, minerální látky, psyllium, taurin, rýže, vitamíny a stopové prvky, kvasnice (zdroj beta-1,3/1,6-glukanů). Neobsahuje syntetické antioxidanty, barviva a zchutňovadla.

Doplňkové parametry

Kategorie: Veterinární diety
Hmotnost: 0.1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení