Alavis Single Maxík 600g

Kód: 17672568
Neohodnoceno
Značka: Alavis
798 Kč 693,91 Kč bez DPH
skladem ihned (3 ks)

Přípravek pro psy proti zánětu a bolesti, na zpevnění vazů a šlach a na regeneraci a relaxaci svalů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Proti zánětu a bolesti a na zpevnění vazů a šlach. 

Alavis Single Maxík obsahuje ultra čistou podobu látky MSM v kombinaci se značkovými kolageny Collyss a Cartidyss

Alavis Single Maxík má analgetický, protizánětlivý, vasodilatační a antiedematózní účinek. Má své uplatnění jako doplněk léčby degenerativního a zánětlivého postižení pohybového aparátu (artróza, artritida).

Alavis Single Maxík se díky svým antioxidačním a detoxikačním účinkům podílí také na odbourání poškozené kloubní tkáně. Rovněž ho lze jako doplněk úspěšně využít v alergologii pro zmírnění alergických projevů či v dermatologii pro vyšší kvalitu srsti, kůže a kožních derivátů.

Doporučujeme: 
• Při zánětu a bolesti kloubů, vazů, šlach a svalů
• Pro snížení predispozic ke kloubním onemocněním (např. luxace patelly, dysplazie loketního či kyčelního kloubu)
• Pro zkvalitnění srsti, včetně matné srsti
• Pro regeneraci a relaxaci svalů
• Pro zpevnění vazů a šlach

Látky obsažené v přípravku: 
MSM – Methylsulfonyl­methan
MSM – Methylsulfonyl­methan je látka obsahující organicky vázanou síru, která působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů. Dále vykazuje silné antioxidační a jiné pozitivní účinky a je jedinečným zdrojem sirných sloučenin, které v organizmu pozitivně působí, a to zejména v poškozené kloubní chrupavce. Síra je mimo jiné zapojena do procesu tvorby kolagenu a glukosaminů – základních stavebních látek kloubních chrupavek a pojivových tkání.

Collyss® - kolagen typu I v nejvyšší kvalitě – se vyskytuje v silně zatěžovaných strukturách, jako jsou šlachy a vazivové chrupavky. Je odolný v tahu, a proto je velmi důležitý pro pevnost šlach a tím i pro zpevnění pohybového aparátu. Tento kolagen se dále vyskytuje v kostech a kůži. Kolagen typu I Collyss® je patentově vyráběný čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek mořských ryb.

Cartidyss® - kolagen typu II v nejvyšší kvalitě – udržuje tvar chrupavky a brání její deformaci. Kolagen typu II je součástí  hyalinní a elastické chrupavky a je odolný v tlaku. Cartidyss® je čištěný kolagenový hydrolyzát získávaný z chrupavek rejnoků.

Obsah účinných látek v 1 kg: 
• MSM - Methylsulfonylmethan – 994 g
• Collyss® - 3 g
• Cartidyss® - 3 g

Prvních 14 dní podávejte tuto dávku 2× denně, poté pokračujte podáváním doporučené dávky 1× denně, při chronických potížích dlouhodobě.

Způsob použití: 
Prášek se podává denně dle doporučeného dávkování přímo do tlamy, zamíchá se s kouskem potravy anebo se nasype do krmiva či na granule.

Délka užívání: 
Není časově omezena. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky.

Upozornění:
Při kloubních obtížích je vhodné Alavis Single Maxík podávat spolu s chondroprotek­tivními přípravky např. Alavis Kloubní výživa.

Velikost balení: 
600 g prášku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravé klouby
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: