SkinMed StomaGel HY 30 g

Kód: 20047503
Neohodnoceno
Značka: CYMEDICA
288 Kč 238,02 Kč bez DPH
skladem ihned (1 ks)

Pro ošetření dutiny ústní a zubů při poranění, chirurgických zákrocích (poškozené dásně, extrakce zubů, ošetření oronazálních píštělí atd.), po odstranění zubního kamene, popáleninách a většině akutních i chronických zánětů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SkinMed® StomaGel HY je určen pro ošetření dutiny ústní a zubů při poranění, chirurgických zákrocích (poškozené dásně, extrakce zubů, ošetření oronazálních píštělí atd.), po odstranění zubního kamene, popáleninách a většině akutních i chronických zánětů.

Zvíře:
Pes, kočka, prase, skot, ovce, kůň, drůbež, koza, norek, fretka, králík, hlodavci, ptáci, exoti. 

Charakteristika:
SkinMed® StomaGel HY je veterinární přípravek ve formě gelu, který podporuje hojení v dutině ústní. Aplikace je bezbolestná, neštípe a nedráždí. Gel hydratuje ránu, snižuje mikrobiální zátěž ran, snižuje možnost vzniku sekundární infekce, vytváří vlhké prostředí, čímž napomáhá organizmu rozvinout vlastní proces hojení. Pomáhá zastavit krvácení, zklidňuje defekt sliznice, snižuje bolest a otok. Kyselina hyaluronová urychluje proces hojení, eliminuje zjizvení. Konzistence gelu je optimální pro aplikace ve všech polohách (nestéká), výborně přilne k místu rány. Zkracuje dobu hojení. Nealergizující, bezpečný i v případě požití. 

Složení: 
SkinMed® Super roztok (94,96 %), Hyaluronát sodný (1,44%), Hydroxyetylcelulóza, Konzervant, Tetraboritan sodný  

Návod na použití:
Očistěte ránu od mechanických nečistot. Vypláchněte ránu pro lepší efekt hojení oplachovým roztokem SkinMed® Super. Následně aplikujte gel přímo na defekt, tak aby kopíroval jeho okraje rány v dostatečné vrstvě. Aplikujte 3-4 x denně dokud se rána nezahojí. V případě potřeby je možná kombinace s dalšími přípravky stanovenými veterinárním lékařem včetně injekční aplikace antibiotik, nesteroidních antiflogistik a dalších preparátů. Nepoužívat současně s lokálními ATB (antibiotiky) v kolagenových nosičích. Může dojít ke snížení lokálních účinků ATB.

Manipulace a skladování: 
Dlouhodobě skladujte v původních obalech mimo dosah dětí v chladnu a temnu, krátkodobě (při používání) možno skladovat maximálně do teploty 30°C. Přípravek je čirý gel 

Upozornění:
Nepoužívat při alergii na některou ze substancí.

Doba použitelnosti: 18 měsíců

Skladovat v rozmezí teplot 5°C - 30°C.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravé uši
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: