Beaphar Dentalzym Gel Vet 100g

Kód: 22474105
Neohodnoceno
Značka: BEAPHAR
204 Kč 177,39 Kč bez DPH
skladem ihned (3 ks)

Gel, napomáhající čistit zuby bez použití kartáčku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Beaphar Dentalzym gel poskytuje každodenní ochranu zubům Vašeho zvířete. Složky obsažené v gelu zabraňují vzniku zubního plaku, tvorbě zubního kamene a následnému uchycení bakterií na povrch zubů, které způsobí nepříjemně páchnoucí dech z dutiny ústní.

Z tohoto důvodu jsou v gelu obsaženy tyto enzymy:
• Proteáza - štěpí proteiny pocházející z potravy a tím pomáhá působit proti vzniku zubního plaku a následného vzniku zubního kamene.
• Glukosaoxidáza – přeměňuje cukry na peroxid vodíku, který ničí bakterie zodpovědné za vznik zubního plaku.

Zubní gel dále obsahuje tripolyfosforečnan sodný, který váže vápník a tím zabraňuje vzniku zubního kamene.

Balení obsahuje aplikátor, kterým zubní gel snadno nanesete na povrch zubů a na který si Vaše zvíře brzy zvykne a tím se stane každodenní péče o zuby a ústní dutinu rutinou. Proč je pro domácí mazlíčky ústní hygiena důležitá? Každý den se na zubech Vašeho zvířete vytváří vrstva plaku a pokud není pravidelně odstraňována, může mineralizovat do tvrdého zubního kamene. Následkem toho mohou vznikat bolestivá a až destruktivní onemocnění dásní. Kousání a žvýkání tvrdé potravy není vždy dostačující. Program ústní hygieny od Beapharu zajistí Vašemu zvířeti udržení optimální hygieny ústní dutiny a zubů.


Návod k použití:
Při prvním použití odstraňte krycí fólii a umístěte aplikátor na ústí tuby. Naneste tenkou vrstvu zubního gelu Beaphar odzadu dopředu přes všechny zuby. Není problém, pokud jste vynechali nějaké místo, Vaše zvíře gel samo jazykem rozetře po všech zubech. 


Účinné látky:
Glukosaoxidáza, proteáza, tripolyfosforečnan sodný.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zdravé zuby
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: